Biura do wynajęcia na Śląsku


Na przestrzeni ostatnich lat Śląsk stał się liderem wśród najszybciej rozwijających się ekonomicznie regionów zarówno w Polsce, jak i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. W 2019 roku Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna zwyciężyła w prestiżowym rankingu FDI Business Financial Times, stawiając Śląsk na czele światowych stref ekonomicznych. Kluczowym czynnikiem, który wpływa na atrakcyjność tego regionu, jest dogodna lokalizacja oraz świetna infrastruktura, co przekłada się głównie na dynamiczny rozwój rynku nowoczesnych powierzchni biurowych na Śląsku.
 

Powierzchnie biurowe na Śląsku – gdzie warto szukać lokalu dla firmy?

W 2020 roku w centrach usług biznesowych na terenie Aglomeracji Śląskiej pracowało ponad 25 800 osób, co stanowi niemal 8% udziału w ogólnym zatrudnieniu w tym sektorze na terenie całego kraju. Tak duży udział specjalistów przekłada się na rosnący popyt na wynajem powierzchni biurowych na Śląsku. Zainteresowanie śląskimi lokalami biurowymi związane jest nie tylko z dobrym dostępem do wyspecjalizowanej siły roboczej, ale także wysokim standardem wykończenia biurowców i dobrą komunikacją z ważnymi sieciami drogowymi.

Jak wiadomo, wizytówką każdej dobrze prosperującej firmy jest jej siedziba, dlatego też warto zwrócić uwagę,  by znajdowała się ona w dogodnej lokalizacji dla klienta, zapewniając mu tym samym łatwy dostęp do niej. Ważną kwestią jest również komfort pracowników – ergonomiczna, przestronna przestrzeń biurowa pozytywnie wpłynie na ich satysfakcję z wykonywanej pracy, a także zwiększy produktywność.

Wybierz powierzchnię biurową na Śląsku z GTB Metropolis

Rosnący potencjał ekonomiczny Aglomeracji Śląskiej sprawia, że baza powierzchni biurowych na wynajem na Śląsku stale rośnie. Wiele firm staje jednak przed dylematem, w jaki sposób wybrać odpowiedni lokal, który będzie nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też w pełni dostosowany do prowadzenia określonej działalności gospodarczej. Warto wówczas skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami na terenie Śląska.

Nasza doskonała znajomość branży nieruchomościowej, a także umiejętność dopasowania do zmieniających się potrzeb klientów sprawia, że  jesteśmy w stanie zaproponować im najlepsze rozwiązania inwestycyjne. W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne powierzchnie biurowe na Śląsku w świetnych lokalizacjach w Śródmieściu Katowic.


Skontaktuj się w sprawie lokali na wynajem na Śląsku

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości