Tereny inwestycyjne na sprzedaż na Śląsku

Śląsk jest najbardziej zaludnionym obszarem w Polsce, który zamieszkuje obecnie ponad 4,7 milionów mieszkańców. Jest to także jeden z największych ośrodków przemysłowych w całej Europie Środkowo-Wschodniej, który stał się kluczowym centrum logistycznym obsługującym klientów zarówno ze Śląska, jak i na terenie całej południowej Polski. Nowoczesna sieć komunikacyjna oraz duże zasoby siły roboczej decydują o tym, że coraz popularniejsze stają się tereny inwestycyjne na Śląsku, w tym m.in. w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu i Rudzie Śląskiej.

Tereny inwestycyjne na sprzedaż – Śląsk

Śląsk jest jednym z najbardziej pożądanych terenów inwestycyjnych przez polskich inwestorów, którzy upatrują w nim duży potencjał ekonomiczny i społeczny. Szczególnie istotna jest tu nie tylko strategiczna lokalizacja logistyczna w skali całej Europy Środkowo-Wschodniej, ale także duże zaplecze przemysłowe i komunikacyjne. Jednym z ważniejszych czynników jest także wciąż poprawiająca się komunikacja pomiędzy głównymi miastami metropolii, co związane jest z otwieraniem nowych dróg szybkiego ruchu.

Wśród terenów inwestycyjnych na sprzedaż na Śląsku największym zainteresowaniem cieszą się grunty przeznaczone pod inwestycje mieszkaniowe, co wynika z rosnącego zaludnienia tych terenów. Obecnie najpopularniejsze są działki inwestycyjne na Śląsku pod inwestycje z niską, kameralną zabudową. W większości przypadków są to działki w pobliżu centrum miasta, w otoczeniu licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. Niemniej ważne są również tereny inwestycyjne na Śląsku pod inwestycje biurowe, w których wydzielona jest także przestrzeń parkingowa.
Województwo śląskie – działki inwestycyjne w GTB Metropolis

Planujesz rozbudowę swojej firmy lub szukasz terenu inwestycyjnego na sprzedaż na Śląsku pod budowę nowej inwestycji? Skorzystaj z usług GTB Metropolis i zaufaj naszemu bogatemu doświadczeniu w branży nieruchomościowej. Wieloletnia znajomość rynku inwestycyjnego, a także systematyczne analizowanie zapotrzebowania na tereny inwestycyjne na Śląsku sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania inwestycyjne.

Jako właściciele wielu uzbrojonych działek inwestycyjnych w Śląskiem, o zróżnicowanej wielkości i przeznaczeniu, pomagamy inwestorom w sprawnym załatwianiu formalności w związku z ich zakupem. W naszej ofercie przygotowaliśmy duży wybór terenów inwestycyjnych w różnych częściach Śląska (m.in. Katowice, Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze, Sosnowiec, Gierałtowice, Bedzin, Siemianowice Śląskie, Bytom i inne), położonych w pobliżu ważnych dróg krajowych – autostrady A1 i A4, a także Drogowej Trasy Średnicowej.

Skontaktuj się w sprawie działek inwestycyjnych w Gliwicach

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości