Działki komercyjne – działki inwestycyjne – grunty inwestycyjne – sprzedaż


Działki komercyjne, działki inwestycyjne i grunty inwestycyjne

Grunty inwestycyjne to nasza specjalność! Wiemy, jak ważna jest lokalizacja dla Twojej firmy i przygotowana działka komercyjna, na której będziesz prowadził swoją działalność. W GTB Metropolis oferujemy różnorodne działki inwestycyjne dostosowane do Twoich potrzeb, zlokalizowane na terenie Aglomeracji Śląskiej.

Działki komercyjne i działki inwestycyjne na śląsku

Inaczej mówiąc, działki komercyjne tego typu są przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej, a więc mają przeznaczenie niemieszkalne. Stwarza to ogrom możliwości dla firmy, która chce zakupić dany teren. Podczas wyboru działki inwestycyjnej należy wziąć pod uwagę jej lokalizację oraz powierzchnię. W GTB Metropolis proponujemy działki o powierzchniach już od 2.000 m2 do nawet kilkunastu hektarów, które są ulokowane w pobliżu najważniejszych dróg województwa śląskiego, tj. autostrad A1 i A4 czy Drogowej Trasy Średnicowej. Nasze działki komercyjne znajdują się na terenie m.in. Gliwic, Siemianowic Śląskich, Bytomia, Rudy Śląskiej, Zabrza, Katowic, Będzina, Sosnowca czy Czeladzi.

Są to działki położone zarówno przy drogach szybkiego ruchu, jak i w pobliżu typowych zabudowań miejskich. Oznacza to, że możemy zaoferować tereny pod zakłady produkcyjne, magazyny, ale również punkty usługowo handlowe, które dzięki swojemu położeniu będą przyciągać potencjalnych klientów. Atutem wszystkich naszych nieruchomości jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa województwa, która znacząco ułatwia transport pracowników, przyjazd klientów czy logistykę dostaw materiałów, zaopatrzenia itp. Pozwala to na racjonalne planowanie kosztów, ale i przyszłych zysków w związku z prowadzoną działalnością.

Działki inwestycyjne & grunty inwestycyjne na sprzedaż

Chcesz rozpocząć lub rozszerzyć działalność i szukasz partnera, który doradzi w wyborze działki pod inwestycję? Sprawdź dostępne nieruchomości i działki inwestycyjne w GTB Metropolis, a pomożemy CI dobrać ją do Twoich potrzeb. Pozwoli Ci to rozwinąć swój biznes na bardzo solidnych fundamentach. Tereny pod działalność gospodarczą to nie tylko zapewnienie miejsca na funkcjonowanie firmy, ale również poważna inwestycja w przyszłość.

Nasze działki komercyjne mają uregulowaną sytuację prawną, stąd przebieg transakcji jest płynny i bezpieczny. Ponadto nasze działki inwestycyjne są uzbrojone oraz mają dojazd do dróg publicznych, co obniża koszty po stronie inwestora. Jeśli szukasz wartościowych gruntów inwestycyjnych na Górnym Śląsku, nie wahaj się i skontaktuj z nami. W końcu posiadanie własnej działki to podstawa bezpiecznego prowadzenia działalności gospodarczej. Dowiedz się więcej i zacznij inwestować w grunty wraz z GTB Metropolis!