Działki komercyjne | działki inwestycyjne | grunty inwestycyjne – sprzedaż

Działka szyta na miarę inwestycji

Doskonała lokalizacja blisko głównych arterii komunikacyjnych to jedna z cech, którą mogą poszczycić się sprzedawane przez nas działki inwestycyjne i nieruchomości komercyjne rozlokowane na terenie całej Aglomeracji Górnośląskiej.

 

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy szeroki wachlarz działek i nieruchomości inwestycyjnych. Znając różnorodność Państwa pomysłów na zarabianie pieniędzy, zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się tak średnie, jak i duże działki inwestycyjne. Wśród propozycji Metropolis znajdą Państwo zarówno grunty inwestycyjne w centrum Katowic, jak i działki w pobliżu Drogowej Trasy Średnicowej, drogi ekspresowej S1 oraz autostrad A1 i A4.

 

Gwarantujemy, że nasze nieruchomości są kompleksowo sprawdzone i przygotowane do rozpoczęcia inwestycji, głównie w zakresie uzbrojenia, warunków planistycznych, dróg dojazdowych itp. Wszystkie budynki i działki inwestycyjne mają uregulowaną sytuacją prawną i techniczną, co zapewnia solidne fundamenty dla każdego biznesplanu.

 

Inwestorów zainteresowanych terenami inwestycyjnymi oraz nieruchomościami komercyjnymi w Aglomeracji Górnośląskiej zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży. W ofercie Metropolis z pewnością znajdą Państwo idealny grunt pod swój biznes.

 

Metropolis – grunt to biznes.