Nasze nieruchomości komercyjne – zrealizowane projekty

Jako doświadczona firma zajmująca się przygotowywaniem nieruchomości pod potrzeby klientów mamy na swoim koncie sporo sukcesów – historii udanych transakcji sprzedaży czy wynajmu, które pozwoliły rozwinąć naszym klientom skrzydła lub rozpocząć nowy biznes. To dowód na to, że nasze nieruchomości komercyjne naprawdę przyczyniają się do rozwoju firm.

Nieruchomości komercyjne – zrealizowane projekty

Wśród licznych nieruchomości na terenie Górnego Śląska szczególnie cieszą nas te projekty, które pozwoliły na stworzenie wielu nowych miejsc pracy. Tereny inwestycyjne, które sprzedaliśmy, np. w pobliżu Drogowej Trasy Średnicowej w Rudzie Śląskiej, przyczyniły się do powstania kilku zakładów pracy, punktów handlowych (np. doskonale wyeksponowanego salonu samochodowego) i usługowych oraz stacji benzynowej. Wszystkie te punkty dzięki sąsiedztwu DTŚ są bardzo dobrze skomunikowane z resztą regionu, a do tego są świetne widoczne z drogi. Stworzyliśmy też kilka tzw. Parków Biznesowych, gdzie przygotowane tereny kupiło kilkudziesięciu inwestorów, budując tam swoje siedziby, zakłady produkcyjne czy magazyny. Największe z nich to Siemianowicki Park Biznesowy przy ul. Rozwojowej (ponad 20 ha, 23 inwestorow), Synergy Park w gminie Gierałtowice przy węźle A1/A4 (23 ha, 25 inwestorów), Ruda Śląska przy trasie N-S (11 ha, 13 inwestorów) i inne.

Inną naszą dumą są wyremontowane budynki, które zostały zaadaptowane na nowoczesne biurowce. Zgodnie z trendem w Polsce coraz więcej firm poszukuje swojej siedziby lub wygodnego, przestronnego biura. W związku z tym zrealizowaliśmy projekty tego typu w Katowicach, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i w konsekwencji całościowym wynajęciem powierzchni budynku do celów komercyjnych. Nieruchomości komercyjne tego typu są niezwykle istotne dla rozwoju nowoczesnych firm usługowych, marketingowych, biur rachunkowych i innych.

Oferujemy do sprzedaży i wynajmu nieruchomości na Górnym Śląsku

Nasze doświadczenie w branży nieruchomościami nie wzięło się z przypadku. To dziesiątki udanych, przeprowadzonych transakcji z inwestorami z całego kraju, którzy realizują swoje cele biznesowe od Gliwic po Sosnowiec. Nic dziwnego – Aglomeracja Śląska to doskonałe miejsce do inwestycji praktycznie bez względu na branżę. Dlaczego? Dzięki temu, iż Górny Śląsk to blisko 4,5 miliona mieszkańców, to nie ma trudności z dostarczaniem zarówno pracowników niższego szczebla, jak i z nieustannie kształceniem wysokiej klasy specjalistów, którzy zasilają lokalne firmy lub oddziały międzynarodowych koncernów.

Nieruchomości komercyjne, zarówno te, które mamy w ofercie jak i te,które już znalazły nabywców, są bez wątpienia ważnym elementem całego procesu przemian, który dotyczy całego regionu. Cieszymy się, że nasze grunty przyczyniają się do rozwoju poszczególnych przedsiębiorstw, ale i regionu jako takiego. Dowiedz się, jak inwestorzy wykorzystali już zakupione od nas nieruchomości komercyjne. Dołącz do grona zadowolonych klientów, a Twój biznesplan będzie miał jeszcze większe szanse na sukces.