Kompleks biurowo- usługowy Dąbrówki 13

Lokalizacja: Biurowiec zlokalizowany jest przy w centralnej części Katowic, przy ul. Dąbrówki 13

Kompleks biurowy Katowice Dąbrówki 13

Kompleks biurowy Katowice Dąbrówki 13

Kompleks biurowy Katowice Dąbrówki 13

Kompleks biurowy Katowice Dąbrówki 13

Opis nieruchomości Ostatnie lokale do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe w doskonale zlokalizowanym i wyeksponowanym obiekcie biurowym w Katowicach przy ul. Dąbrówki 13. Budynek zlokalizowany jest w śródmieściu Katowic (klika minut pieszo od rynku i Dworca PKP), na rogu ul. Dąbrówki i Opolskiej, w pobliżu Drogowej Trasy Średnicowej (ul. Chorzowska). Lokalizacja budynku umożliwia bardzo dogodny dojazd z innych części Katowic oraz pozostałych miast aglomeracji śląskiej, zarówno samochodem jak i komunikacja publiczną.

Kompleks Dąbrówki 13 to sześciokondygnacyjny obiekt biurowy oraz parterowa część usługowa. Budynek jest w trakcie generalnego remontu i kompleksowej modernizacji, które zakończą się w połowie 2014r. W efekcie powstanie obiekt zapewniający klientom nowoczesną, profesjonalnie przygotowaną i komfortową powierzchnię biurową oraz własny parking dla Najemców.

Budynek będzie zapewniał identyczny standard jak nowooddany do użytku budynek biurowy przy ul. Dąbrówki 16, też będący własnością Wynajmującego.

Istnieje możliwość indywidualnego i elastycznego dopasowania układu oraz aranżacji powierzchni biurowej do wymagań Najemcy. Obiekt zapewnia również rozwiązania typu open-space.

Lokale biurowe zostaną przygotowane w wysokim standard wykończenia i będą klimatyzowane.
W budynku dostępne są powierzchnie od 60m2 do 520m2.

Zapraszamy do wysłania zapytania, a wyślemy Państwu szczegółową ofertę.

Do podanego w ofercie czynszu doliczana jest opłata serwisowa pokrywająca m.in. zużycie wszystkich mediów, ochronę i monitoring.


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat prezentowanej nieruchomości?

Zadzwoń: 722 044 077661 917 076
lub napisz: mjarczyk@metropolis.pligorczok@metropolis.pl

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości