Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż hali produkcyjno- magazynowej oraz działek niezabudowanych zlokalizowanych w Czeladzi przy ul. Nowopogońskiej 98 , a w szczególności:

a) hala produkcyjno-magazynowa nr 1 z cześcią biurową, o powierzchni 5050 m2 (hala) i 1200m2 (biura)
b) działki niezabudowane o powierzchni od 2500 m2 do 2 ha

Podstawowe informacje o projekcie

hale produkcyjne i magazynowe zlokalizowane są w Czeladzi przy ul. Nowopogońskiej 98, w bliskiej odległosci od drogi krajowej DK 94 oraz drogi krajowej DK86 Katowice- Warszawa
Czeladź
Czeladź

Hala nr 1
Powierzchnia użytkowa 5050m2, wysokość 8,7m. Konstrukcja stalowa. Słupy i dźwigary w postaci kratownic. Poszycie dachu stanowią płyty typu Sandwich. Ściany ocieplone wełną mineralną osłonioną blachą trapezową. Obiekt posiada wysokie bramy wjazdowe pozwalające na wjazd pojazdów samochodowych o dużych gabarytach. Hala podzielona na 4 części za pomocą lekkich przepierzeń z blachy trapezowej. Posadzka przewidziana na duże obciążenia, chemoodporna z okładziną z płytek klinkierowych. Obiekt wyposażono w suwnicę 3,2 t. Do hali dostawiony budynek biurowo- produkcyjny, w konstrukcji żelbetowej, czterokondygnacyjny.
Czeladź
Czeladź

Hala nr 2
Powierzchnia użytkowa 2228m2, wysokość 5,7m. Hala w konstrukcji stalowej, dwunawowa. W części środkowej doświetle na całą długość hali. Dźwigary dachowe stalowe oparte na słupach. Pokrycie dachu i ściany zewnętrznych z płyt warstwowych typu sandwich. 3 bramy wjazdowe.
Czeladź
Czeladź

Hala nr 3
Powierzchnia użytkowa 1114m2, wysokość 4,5 w części niższej i 7,4m w części środkowej. Hala w konstrukcji stalowej, trzynawowa. Nawa środkowa z doświetlami w postaci przeszkleń w części wyższej ściany. Dźwigary dachowe w postaci stalowych kratownic oparte na słupach. Ściany zewnętrzne z płyt warstwowych typu Sandwich.
Czeladź
Czeladź

Hala nr 4
Hala – powierzchnia użytkowa wraz z częścią administracyjną 2482m2, wysokość 5,4m. Hala w konstrukcji mieszanej stalowo- żelbetowej, trzynawowa. Nawa środkowa z doświetlami dachowymi w formie szklarni. Dźwigary dachowe w postaci stalowych kratownic oparte na żelbetowych słupach. Dach stanowią żelbetowe płyty korytkowe pokryte papą zgrzewaną. Ściany zewnętrzne murowane. Posadzka przewidziana na duże obciążenia, chemoodporna z okładziną z płytek klinkierowych.
Czeladź
Czeladź

Hala nr 5
Powierzchnia użytkowa 1560m2, wysokość 7,6m. Hala w konstrukcji stalowej, jednonawowa. Doświetlenie przez okna PVC na długości i szerokości hali.Pokrycie dachu i ściany zewnętrznych z płyt warstwowych typu sandwich. Posadzka przemysłowa. Dwie bramy wjazdowe. Możliwość osobnego wjazdu na teren z zewnątrz (osobna brama wjazdowa i portiernia). Duży teren przyległy do hali (do wykorzystania na parking lub skład.
Czeladź

Działki niezabudowane
Działki niezabudowane o łącznej powierzchni 20 050 m2.
Możliwość podziału na mniejsze działki o pow. już od 2500m2. Ogrodzone. Możliwość doprowadzenia mediów.

Kontakt

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Czeladź, ul. Nowopogońska - GTB Metropolis Sp. z o.o.

  Jack Snow Doradca

  Pozostałeprojekty inwestycyjne