Działki inwestycyjne – Zabrze i Gliwice

Zabrze to jedna z najprężniej rozwijających się gospodarczo części Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE). Na przestrzeni ostatnich lat widzimy, że coraz więcej lokalnych i zagranicznych firm decyduje się na zakup działki inwestycyjnej w Zabrzu, by lokować tu nawet największe inwestycje w różnych branżach.

Działka inwestycyjna w Zabrzu – najlepsze miejsce do inwestowania na Śląsku

Zainteresowanie terenami inwestycyjnymi w KSSE z roku na rok jest coraz większe, co zauważalne jest m.in. na przykładzie Zabrza, gdzie liczba inwestorów przekroczyła już 30 firm. Duży wpływ mają na to walory gospodarcze tego miasta i korzystna lokalizacja w pobliżu skrzyżowania autostrady A1 i A4. Istotne jest tu także dogodne połączenie z Drogową Trasą Średnicową (DTŚ), jak i bliska odległość od węzła drogowego z DK 88, który łączy Gliwice z Bytomiem.

Działki inwestycyjne w Zabrzu i w Gliwicach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm, które planują uruchomić tu działalność usługową lub handlową w sąsiedztwie bardzo dobrze zagospodarowanych terenów mieszkalnych. Zabrze to także doskonałe miejsce do zainwestowania w działkę pod budowę zakładu produkcyjnego lub przestrzeni magazynowo-składowej dla już istniejącej firmy.

Skorzystaj z fachowego wsparcia w zakupie działki inwestycyjnej w Zabrzu lub w Gliwicach

Od wielu lat specjalizujemy się w zarządzaniu terenami inwestycyjnymi w różnych częściach Śląska, w tym także w Zabrzu. Dzięki dobremu rozeznaniu w aktualnej sytuacji na rynku jesteśmy w stanie oferować naszym klientom najlepsze działki inwestycyjne w Zabrzu, które w pełni odpowiadają ich potrzebom oraz profilom prowadzonych przez nich działalności gospodarczych.

Jesteśmy właścicielami przygotowanych i uzbrojonych działek inwestycyjnych o zróżnicowanej powierzchni, położonych w dogodnej lokalizacji, m.in. w pobliżu autostrady A1 i A4, jak i Drogowej Trasy Średnicowej. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie zakupu działki, dzięki czemu pomagamy naszym klientom w swobodnym rozwoju firmy.

Skontaktuj się w sprawie działek inwestycyjnych w Gliwicach

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości